Jak powiększyć biust – kilka faktów

Jak wiadomo praktycznie każda ma jakieś kompleksy. Najczęściej związane są one z nadwagą, cellulitem, ze zmarszczkami no i biustem. U mężczyzn jednym z najczęściej występujących najczęściej kompleksów jest za mały członek, a w przypadku kobiet to mały lub obwisły biust.Czytając fora dla nastolatek można zauważyć, że już dziewczyny w wieku szkolnym obawiają się, że mają za małe piersi. Poza tym panuje przekonanie wśród kobiet, że warunkiem tego, żeby kobieta była atrakcyjna i seksowna musi mieć pełny i w miarę duży biust. Do tego ponoć mężczyźni wolą kobiety z większym biustem.

Dlatego piękne, pełne i jędrne piersi to marzenie wielu kobiet. Spora część, dlatego decyduje się na zabieg powiększenia biustu. Jest to jednak dość ryzykowna metoda. Do tego spory okres rekonwalescencji i bólu nie zachęca. Dlatego nie każda kobieta jest gotowa, żeby dla pięknych piersi położyć się na stole operacyjnym.

Rynek jednak wyszedł naprzeciwko oczekiwaniom i marzeniom kobiet. Można wybierać spośród wielu metod, których głównym zadaniem jest powiększenie kobiecych piersi. Wśród tych produktów popularne są suplementy w postaci tabletek, które działają od wewnątrz. Jednym z najczęściej kupowanych przez kobiety środkiem tego typu jest Breastfast.

Są to tabletki, których głównym zadaniem jest powiększenie piersi, a także ich ujędrnienie. Według producenta efekty mogą być widoczne już po kilku tygodniach. Warto zastanowić się nad tymi mniej inwazyjnymi metodami. Nie są bolesne i kosztowne jak operacja. No i oczywiście są dobre dla tych mniej odważnych.

3 thoughts on “Jak powiększyć biust – kilka faktów

  1. ja nigdy nie mialam jakiegos duzego biustu ale przynajmniej był jedrny i ładnie wyglądał. Po ciązy moj biust obwisł i był w złym stanie. Do tego karmilam piersią co jeszcze bardziej go pogorszyło.Na poczatku mialam zamair zdecydowac sie na operacje plastyczną. Troche jednak sie obawialam i zdecydowałam sie najpierw na mniej inwazyjną metode czyli Breastfast. Powoli biust staje sie jederniejszy i mniej obwisł wiec jest dobrze

    Odpowiedz
  2. Ewa a ile powiekszyłaś sobie biust z Breastfasetem? Jest szansa ze przynajmniej o rozmiar sobie powieksze?

    Odpowiedz
  3. do Kingi: Ja powiekszyłam sobie z Breastfastem biust własnie o jeden rozmiar. Do tego piersi są jedrniejsze i lepiej sie prezentuje

    Odpowiedz

Dodaj komentarz