Środek na wypadanie włosów – co wybrać?

Sposobów na wypadanie włosów jest mnóstwo. Można wybierać spośród produktów do zewnętrznego stosowania jak kremy, czy żele albo do wewnętrznego w postaci tabletek. Dużo produktów powoduje, że człowiek nie wie, na który ma się zdecydować. Czym kierować się w trakcie wybierania preparatu na wypadanie włosów? Po pierwsze trzeba najpierw sprawdzić czy ten produkt jest przeznaczony dla kobiety, czy mężczyzny. Kobietom wypadają włosy wskutek innych przyczyn niż w przypadku mężczyzn. Po drugie warto sprawdzić czy dany produkt radzi sobie z wypadaniem włosów spowodowanych konkretną przyczyną, czy nie.

Oczywiście w przypadku, gdy wie się, co jest powodem wypadania włosów sprawa jest łatwiejsza. W większości jednak przypadków nie zna się przyczyny i wtedy lepiej zdecydować się na produkt, który radzi sobie wypadaniem włosów o każdym podłożu. Oprócz tego warto sprawdzić także skład produktu, czy jest on bezpieczny i czy nie zawiera składników, na które jest się uczulonym.

W przypadku kremów warto sprawdzić najpierw na małym fragmencie skóry, czy nie pojawi się reakcja uczuleniowa. Można wybierać spośród produktów do zewnętrznego oraz wewnętrznego stosowania, czyli w formie tabletek.

follixin
Aby dowiedzieć się więcej, kliknij w obrazek

Jednym z najczęściej polecanych suplementów jest Follixin. Według zapewnień producenta ponad 90% mężczyzn, którzy stosowali ten produkt zauważyło poprawę w postaci mniejszej ilości wypadających włosów oraz pojawiających się nowych.

3 komentarze do “Środek na wypadanie włosów – co wybrać?”

  1. Uwazam, ze lepsza opcja na wypadanie wlosow sa tabletki, niz kremy bo działają od wenątrz. Ja biore follixin i wlosy coraz mniej wypadają. Licze ze zaczną rosnąc tez nowe

    Odpowiedz
  2. A czy follixin mogą brac tez kobiety? brała go któraś z Was?

    Odpowiedz
  3. Do Igi: Na ulotce nie pisze, ze kobiety nie mogą go stosować. Takze nie powinno ci sie nic stac raczej ale moze lepiej sie upewnij przed zakupem czy mozessz go brac

    Odpowiedz

Dodaj komentarz