Tabletki na porost i wypadanie włosów – które najskuteczniejsze?

Produktów na wypadanie włosów na rynku jest bardzo dużo. Ciągle też pojawiają się nowe. Spory wybór produktów wiąże się z tym, że wypadające włosy i łysienie do dość powszechny problem. Ponadto w dzisiejszych czasach każdy chce nienagannie wyglądać, a łysienie ten wizerunek psuje. Dlatego nawet mężczyźni, których łysienie związane jest z andropauzą próbują jakoś temu przeciwdziałać. Wcześniej sposobem na łysienie było po prostu ogolenie głowy teraz mężczyźni próbują różnych metod, które spowodują, że te włosy nie będą tak wypadać, a nowe będą rosły.

Można skorzystać z domowych metod typu maseczki samodzielnie wykonane np. z piwa i żółtek, czy z rzepy. Pomocny jest także olejek rycynowy oraz nafta kosmetyczna. Domowe sposoby nie dają jednak, aż takich efektów, jak w przypadku innych preparatów. Jak już wcześniej wspomniane było produktów na wypadanie włosów jest sporo.

Można je podzielić na dwa rodzaje. Pierwsze, które działają od zewnątrz jak np. różnego rodzaju maseczki, szampony, kremy, czy żele. Drugie zaś działają od wewnątrz. Przykładem są wszelkiego rodzaju tabletki na porost i wypadanie włosów. Jednym z najczęściej kupowanych i polecanych preparatów jest Follixin.

Suplement ten zarówno hamuje wypadanie włosów, jak i powoduje pojawienie się nowych. Należy przyjmować jedną tabletkę dziennie. Według zapewnień producenta pierwsze efekty powinny być widoczne po kilku tygodniach. Przed kupieniem tabletek na porost i wypadanie włosów warto najpierw sprawdzić, czy jest to produkt bezpieczny i z pewnego źródła.

4 komentarze do wpisu „Tabletki na porost i wypadanie włosów – które najskuteczniejsze?”

 1. czy ten follixin działa? Nigdy o nim nie słyszałem

  Odpowiedz
 2. do gienk: ja jestem w trakcie kuracji folloxinem. Widze pierwsze efekty, wlosy mniej wypadają. Poza tym radzilbym Ci sie zdrowo odzywiac.

  Odpowiedz
 3. Według mnie tabletki są skuteczniejsze na wypadanie włosow od kremów czy zeli bo dziają od wewnątrz. moze i dłuzej trzeba czekac na efekty ale przynajmniej są trwalsze efekty

  Odpowiedz
 4. ja zacząlem brac follixin i faktycznie jest lepiej.Włosy mniej wypadają. Tylko obawiam sie, czy jak odstawie follixin efekt sie utrzyma?

  Odpowiedz

Dodaj komentarz